ZAMÓW DO 13.00 - WYŚLEMY DZISIAJ (NIE DOTYCZY WEEKENDÓW I ŚWIĄT)

(+48) 660 598 111      |     od godz. 09.00 - 16.00

Chmura tagów
Rodzaje worków bokserskich - jaki wybrać? 0
Rodzaje worków bokserskich - jaki wybrać?

Worek bokserski to idealne narzędzie, aby zacząć przygodę ze sportami walki. Standardowy worek bokserski możesz powiesić w piwnicy lub garażu i trenować podstawowe ciosy i kopnięcia. Nie musisz mieć partnera, aby wyrobić sobie siłę uderzenia.

czytaj całość »
Samoobrona a obrona konieczna 0
Samoobrona a obrona konieczna

Temat samoobrony i walki wręcz jest ciągle popularny. Niestety nie wszyscy instruktorzy sztuk walki mówią o konsekwencjach karnych przekroczenia granic obrony koniecznej. Niektórzy ludzie nawet nie wiedzą, że jest coś takiego jak obrona konieczna. Uważają, że atak przeciwnika można odeprzeć w każdy możliwy sposób i osoba zaatakowana jest chroniona przez prawo.

czytaj całość »
Kopnięcia w MMA - omówienie najmocniejszych technik 0
Kopnięcia w MMA - omówienie najmocniejszych technik

Kopnięcia są z pewnością jednym z najbardziej efektownych i efektywnych technik walki w MMA. Czasami jedno mocne kopnięcie potrafi przesądzić o wyniku walki. Pewnie nie raz widziałeś, jak jeden z zawodników pada na deski pod wpływem potężnego kopnięcia. Zobacz, jakie są najlepsze i najmocniejsze techniki nożne.

czytaj całość »
Powrót do formy na wiosnę - jakie sposoby aktywnego wypoczynku są aktualnie modne? 0
Powrót do formy na wiosnę - jakie sposoby aktywnego wypoczynku są aktualnie modne?

Zauważyłeś, że po zimie przybyło Ci kilka kilogramów? Z kondycją też już jest trochę gorzej? Codzienne obowiązki, praca i rodzina sprawiają, że nie masz już czasu na trening. Wiosna to idealny czas, żeby zacząć się ruszać i wrócić do formy. Dłuższe dni sprawiają, że aktywny wypoczynek i trening na świeżym powietrzu jest najlepszą formą na zbudowanie sylwetki. Sprawdź jaka aktywność fizyczna jest modna w 2022 roku.

czytaj całość »
Wiosna - idealny czas, aby zacząć treningi sportów walki 0
Wiosna - idealny czas, aby zacząć treningi sportów walki

Zastanów się, jak długo odkładałeś termin zapisania się do klubu sportów walki? Być może treningi walki wręcz były Twoim postanowieniem noworocznym, a Ty nadal nie trenujesz. Wiosna to idealny moment, aby odbudować formę i zacząć treningi walki w bliskim kontakcie. Zobacz, dlaczego warto zacząć treningi właśnie na wiosnę i jaki klub sportów walki wybrać.

czytaj całość »
KSW - jaki sprzęt i strój jest dopuszczalny 0
KSW - jaki sprzęt i strój jest dopuszczalny

Pewnie widziałeś już niejedną walkę KSW. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec jaki strój i sprzęt jest potrzebny, aby stoczyć walkę MMA. Rękawice do MMA, spodenki i ochraniacze na zęby to standardowe wyposażenie. Warto jednak zgłębić temat i sprawdzić, jakie są szczegóły i wymagania dotyczące akcesoriów używanych w walkach KSW.

czytaj całość »
KSW - zasady walki i kategorie wagowe 0
KSW - zasady walki i kategorie wagowe

Interesujesz się sportami walki, uwielbiasz potyczki w klatce i śledzisz gale KSW? Jeżeli tak, to powinieneś również poznać zasady walki i kategorie wagowe. Być może Ty również zechcesz zostać zawodnikiem MMA. Sprawdź, jakich reguł trzeba przestrzegać i w jakiej kategorii wagowej mógłbyś wystąpić.

czytaj całość »
W które punkty witalne celować, aby wygrać walkę? 0
W które punkty witalne celować, aby wygrać walkę?

Znajomość punktów witalnych jest kluczowa, jeżeli chcesz skutecznie walczyć zarówno w potyczce sportowej, jak i samoobronie. Czasami wystarczy tylko jeden cios, aby wygrać walkę. Zapoznaj się z najważniejszymi punktami witalnymi i wykorzystaj to w praktyce. Nie musisz być silniejszy od swojego przeciwnika, bo czasami wystarczy uderzyć z niewielką siłą w czułe miejsce. Sprawdź, gdzie celować i którą częścią ciała uderzać.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl