Zamów do 13.00 - wyślemy dzisiaj (nie dotyczy weekendów i świąt) 

(+48) 660 598 111      |     od godz. 09.00 - 16.00

Chmura tagów
7 powodów, dla których powinieneś trenować sporty walki 0
7 powodów, dla których powinieneś trenować sporty walki

W Twojej okolicy jest klub sportów walki, chcesz się zapisać, ale masz jeszcze wątpliwości? A może zawsze chciałeś trenować sztuki walki, a teraz myślisz, że jest za późno, bo jesteś za stary? W takich sportach jak MMA, karate, kick boxing czy taekwondo nie jest ważny wiek, tylko chęci. Może ćwiczyć zarówno dziecko, jak i dorosły, bo granica wieku praktycznie nie istnieje. Jeżeli jeszcze się wahasz, zobacz jakie korzyści może przynieść trening sportów walki.

czytaj całość »
5 najskuteczniejszych sposobów na odstresowanie się po ciężkim dniu w biurze 0
5 najskuteczniejszych sposobów na odstresowanie się po ciężkim dniu w biurze

Jest wiele sposobów na odstresowanie się. Jedni medytują, inni zażywają aromaterapii albo słuchają muzyki. Dla wielu ludzi najlepszym sposobem na odstresowanie się jest aktywność fizyczna, zwłaszcza po ciężkim dniu w pracy przed komputerem. Siedzący tryb życia wymaga zwiększonej aktywności fizycznej, dlatego w tym artykule skupimy się na sposobach na odstresowanie związanych głównie ze sportem.

czytaj całość »
Jesteś młodym dziadkiem? - zapisz się do klubu sportów walki razem z wnukiem 0
Jesteś młodym dziadkiem? - zapisz się do klubu sportów walki razem z wnukiem

Jesteś spełnionym zawodowo młodym dziadkiem i chcesz spędzać więcej czasu z wnukami? Jednym z najlepszych sposobów na budowanie pozytywnych relacji i trwałych więzi z dziećmi jest wspólna aktywność fizyczna. Daj odpocząć rodzicom i zabierz swojego wnuka na zajęcia z walki w bliskim kontakcie. Ćwiczcie razem i cieszcie się wspólnymi sukcesami.

czytaj całość »
Jak skutecznie zwiększyć motywację do wykonywania ćwiczeń? 0
Jak skutecznie zwiększyć motywację do wykonywania ćwiczeń?

Już rano po przebudzeniu się jesteś zmęczony, a postanowiłeś, że codziennie będziesz biegał? Brak Ci motywacji, żeby odwiedzić siłownię lub klub MMA? Znalezienie siły napędowej, która pomoże zrealizować postanowienia, nie jest takie łatwe, zwłaszcza jesienią, kiedy dni są coraz krótsze. Skuteczne zwiększenie motywacji do ćwiczeń wymaga planu oraz wdrożenia pozytywnych nawyków. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz 3 etapowy proces, który Ci w tym pomoże.

czytaj całość »
Jak wygląda trening w klubie taekwondo i czym charakteryzuje się ta sztuka walki? 0
Jak wygląda trening w klubie taekwondo i czym charakteryzuje się ta sztuka walki?

Posiadanie pasji jest w życiu bardzo istotne. To dzięki niej człowiek może osiągać cele i czerpać radość z życia. Połączenie sportu i pasji zawsze przynosi pozytywne efekty. Lepsza kondycja, wysportowana sylwetka, satysfakcja - to możesz osiągnąć dzięki taekwondo. Ta sztuka walki dodatkowo sprawi, że poznasz wiele ciekawych osób i dowiesz się, w jaki sposób można obronić się w razie niebezpieczeństwa.

czytaj całość »
Jak wygląda trening w klubie MMA i czym charakteryzuje się ta sztuka walki? 0
Jak wygląda trening w klubie MMA i czym charakteryzuje się ta sztuka walki?

Decyzja o poprawie swojej formy może być jedną z najlepszych rzeczy, którą możesz zrobić dla swojego zdrowia. Reżim fizyczny obejmujący trening siłowy, wytrzymałościowy i elementy techniczne nie tylko zwiększa ogólną sprawność ciała, ale także poprawia koordynację i równowagę. Trenowanie sportów walki, a w szczególności MMA to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie swojemu ciału wielopoziomowej aktywności fizycznej. Rozważ dołączenie do grupy MMA dla początkujących, a zyskasz nowe, ekscytujące hobby, które wniesie wiele korzyści dla Twojego życia.

czytaj całość »
Jak wygląda trening w klubie Muay-Thai i czym charakteryzuje się ta sztuka walki? 0
Jak wygląda trening w klubie Muay-Thai i czym charakteryzuje się ta sztuka walki?

Sztuki walki w Polsce zdobywają coraz większą popularność. Nawet w małych miejscowościach nie ma problemu z zapisaniem się na trening. Nowe federacje MMA przyciągnęły wiele młodych osób, które interesują się sportami walki. W mieszanych sztukach walki używa się technik z różnych stylów. Najpopularniejsze z nich to kick boxing, boks, brazylijskie jiu-jitsu i muay-thai, czyli tajski boks. Trzy pierwsze sztuki walki są dość popularne i przynajmniej w większych miastach nie ma problemu ze znalezieniem klubu. Dlatego warto zastanowić się, czym jest właśnie muay-thai.

czytaj całość »
Jak wygląda trening w klubie Jiu-jitsu i czym charakteryzuje się ta sztuka walki? 0
Jak wygląda trening w klubie Jiu-jitsu i czym charakteryzuje się ta sztuka walki?

Japońska sztuka walki Jiu-jitsu rozpowszechniła się na całym świecie. Obecnie bez problemu można znaleźć liczne kluby, w których trenerzy przekazują wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do rozwijania się w tej dziedzinie. Jiu-jitsu dzieli się na kilka odmian, które mogą różnić się między sobą poszczególnymi zasadami oraz tradycjami. Największą popularnością cieszy się styl klasyczny, oraz brazylijski. Na czym polegają treningi? Czym charakteryzuje się ten styl walki? - odpowiadamy.

czytaj całość »
Jak wygląda trening w klubie bokserskim i czym charakteryzuje się ta sztuka walki? 0
Jak wygląda trening w klubie bokserskim i czym charakteryzuje się ta sztuka walki?

Boks jest jednym z najstarszych sportów walki. Znany był już w starożytnej Grecji i Rzymie, natomiast jako dyscyplina sportowa narodził się w Anglii w 1719 roku. Po dziś dzień zachwyca i przyciąga przed telewizory wielu kibiców. Nic więc dziwnego, że wielu młodych ludzi chciałoby spróbować swoich sił na ringu. Czego w takim razie należy się spodziewać na treningach bokserskich?

czytaj całość »
Jak ćwiczyć na worku bokserskim i czy warto go w ogóle kupić? 0
Jak ćwiczyć na worku bokserskim i czy warto go w ogóle kupić?

Worek bokserski jest niezbędnym sprzętem do treningu sportów walki, dlatego zdecydowanie warto się w niego zaopatrzyć. Każdy pewnie widział, jak zawodnicy ćwiczą uderzenia i kopnięcia na worku. Jednak wbrew pozorom nie jest to takie proste. Aby maksymalizować efekty treningu na worku bokserskim, trzeba przestrzegać kilku podstawowych zasad, zwłaszcza gdy nie ćwiczy się pod okiem trenera. Jak w takim razie trenować uderzenia i kopnięcia na worku?

czytaj całość »
5 najbardziej przydatnych akcesoriów do treningu sportów walki 0
5 najbardziej przydatnych akcesoriów do treningu sportów walki

Każdy sport wymaga zaangażowania oraz zakupu niezbędnych gadżetów, które pomogą w realizacji pasji. Początkujący często, zanim jeszcze pójdą na pierwszy trening, zaopatrują się w różnego rodzaju akcesoria. Niestety zdarza się, że kupują rzeczy zbędne i nieprzydatne.

Zaczynasz swoją przygodę ze sportami walki i nie wiesz jaki sprzęt będzie Ci najbardziej potrzebny? Podpowiadamy co kupić na początku, aby nie żałować i nie spustoszyć domowego budżetu.

czytaj całość »
Jakie tarcze treningowe będą najlepsze podczas ćwiczeń z partnerem? 0
Jakie tarcze treningowe będą najlepsze podczas ćwiczeń z partnerem?

Każdy doświadczony trener i zawodnik doskonale wie, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest trening na sprzęcie wysokiej jakości. Najlepszymi akcesoriami do treningu z partnerem są tarcze treningowe, dzięki którym można nie tylko poprawić technikę uderzeń, ale również i siłę. Dobrze dobrana tarcza jest sprzętem uniwersalnym, który może służyć zarówno do treningu ciosów prostych, jak i okrężnych. Wszystkie akcesoria do ćwiczeń mają swoje wady i zalety, dlatego wybierając sprzęt, trzeba wiedzieć, do czego ma służyć i jakie zadania spełniać.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl